ua ru en

Новини

Отримання СЕ-маркування для тест-систем Vitrotest Anti-Ascaris (ТК051) та Vitrotest Anti-Toxocara (ТК058)

Шановні партнери та колеги! 15 березня 2017 року імуноферментні тест-системи для діагностики гельмінтозів Vitrotest Anti-Ascaris (кат. ТК051) та Vitrotest Anti-Toxocara (...)

далі

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні колеги та партнери! Вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаємо всім міцного здоров`я, гараздів, миру, успіхів у роботі та сімейного добробуту. Нехай свята принесуть у кожен дім затишок, душевний спокій, впевненість у краще майбутнє. З повагою, колектив (...)

далі

Нова тест-система - Vitrotest Varicella-IgG

Шановні колеги! Інноваційно-виробнича компанія «Рамінтек» підготувала до випуску нову імуноферментну тест-систему Vitrotest Varicella-IgG, призначену для якісного та напівкількісного визначення антитіл класу IgG до вірусу Varicella-Zoster у сироватці та плазмі крові людини з (...)

далі

Увага! Нова редакція інструкції "Vitrotest HAV-IgM”

Шановні користувачі тест-систем Vitrotest®. Просимо звернути вашу увагу на зміни в інструкції з використання тест-системи "Vitrotest HAV-IgM”, починаючи з серії 0216. Перед початком роботи, будь ласка, уважно ознайомтеся з новою редакцією інструкції (Редакція 8), яка вкладена (...)

далі

Зміни до інструкції "Vitrotest Anti-HCV"

До уваги користувачів тест-систем "Vitrotest Anti-HCV"! Починаючи з серії 0716, змінено формулу обрахунку граничного значення (Cut off). Перед початком роботи, будь ласка, уважно ознайомтеся з п.п 10.2 інструкції із застосування (...)

далі

Участь у науково-практичній конференції «ДСТУ EN ISO 15189:2015 — дорожня карта якості лабораторних досліджень»

Запрошуємо відвідати науково-практичну конференцію «ДСТУ EN ISO 15189:2015 — дорожня карта якості лабораторних досліджень», що відбудеться 19 жовтня 2016 р. у рамках щорічного профільного заходу для керівників медичних закладів та представників лабораторного ринку України - (...)

далі

Запрошення на IX Міжнародну виставку LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH

Шановні партнери та колеги! Запрошуємо вас відвідати стенд нашої компанії на IX Міжнародній виставці LABComplEX, яка відбудеться з 18 по 20 жовтня 2016 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза». Місце проведення - м. Київ, вул.Салютна, 2-Б, ВЦ «КиївЕкспоПлаза», павільйон №3 Час роботи (...)

далі

Увага! Нова редакція інструкції "Vitrotest Toxo-IgM ultra”

Шановні користувачі тест-систем Vitrotest®. Просимо звернути вашу увагу на зміни в інструкції з використання тест-системи "Vitrotest Toxo-IgM ultra”, починаючи з серії 0316. Перед початком роботи, будь ласка, уважно ознайомтеся з новою редакцією інструкції (Редакція 5), яка (...)

далі

Зміни до інструкції "Vitrotest Anti-Ascaris"

До уваги користувачів тест-систем Vitrotest®. Починаючи з серії 0216 суттєво змінено схему проведення аналізу в тест-системі "Vitrotest Anti-Ascaris". Тому перед початком роботи (...)

далі

Зміни до інструкцій "Vitrotest Rubella-IgG" та "Vitrotest Rubella-IgG Avidity"

Шановні користувачі тест-систем Vitrotest®! Звертаємо вашу увагу, що для ІФА-наборів "Vitrotest Rubella-IgG" починаючи з серії 0315 та "Vitrotest Rubella-IgG Avidity" починаючи (...)

далі

Зміни до інструкції "Vitrotest Anti-HBs"

До уваги користувачів тест-систем Vitrotest®. Починаючи з серії 0116 суттєво змінено схему проведення аналізу в тест-системі "Vitrotest Anti-HBs". Тому перед початком роботи (...)

далі

Зміни до інструкції "Vitrotest Rubella-IgG Avidity"

Шановні клієнти та партнери! Зверніть, будь ласка, увагу, що розчин для промивання Tr100 ІФА-набору "Vitrotest Rubella-IgG Avidity" замінено на розчин Tw20, починаючи з серії (...)

далі

Вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні колеги! Щиро вітаємо вас з Новим Роком та Різдвом Христовим! Бажаємо вам гарного настрою та бадьорості, невичерпного запасу енергії та життєлюбності, мудрості та терпіння, продуманих рішень та здійснення усіх проектів. Нехай новий рік стане для вас та ваших близьких (...)

далі

Запрошуємо відвідати стенд Іноваційно-виробничої компанії "Рамінтек"

Шановні колеги! З 15 по 17 квітня запрошуємо Вас відвідати стенд Іноваційно-виробничої компанії "Рамінтек" на VI Міжнародному Медичному Форумі «Інновації в медицині – здоров’я нації». Місце проведення: Виставковий центр "КиївЕкспоПлаза" (м. Київ, вул. Салютна, (...)

далі

Сертифікація системи управління якістю

Шановні партнери, "Іноваційно-виробнича компанія "Рамінтек" з радістю повідомляє про успішну сертифікацію системи управління якістю на відповідність європейському стандарту EN ISO13485: 2012 щодо здійснення виробничої, розробницької і проектувальної діяльності стосовно (...)

далі