ua ru en

Infectious diseases

ELISA test-kits for diagnostics of human infections and infestations

View details

Allergy

Quantitative and specific determination of IgE levels for laboratory diagnostics of allergy conditions.

View details

in bulk components

Antigens and antibodies, conjugates of biomolecules for research and manufacturing purposes.

View details


ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Вам добре відомі діагностичні набори торгової марки «Vitrotest®», вироблені «Іноваційно-виробничою компанією «Рамінтек». Починаючи з 2006 року ще від компанії «НВК Вітротест» всі сили та інтелект були спрямовані на створення високоякісного і зручного продукту. Наші знання, вміння та досвід в області біології та медицини були направлені на те, щоб Вам, як споживачам продукції «Vitrotest®», було приємно працювати з нашими наборами та щоб вони не поступалися або перевершували за основними характеристиками європейські аналоги. В останні роки було проведено суттєву модернізацію компанії, сертифікацію за EN ІSO13485, удосконалено переважну більшість діагностичних наборів згідно світових вимог, впроваджені нові наукоємні технології, які дозволили вивести наші продукти на рівень кращих європейських аналогів. Останнім часом ми чули тільки схвальні відгуки клієнтів про якість наших тест-систем, а компанія почала стрімко розвиватися, суттєво нарощувати продажі, розпочала експорт продукції за кордон, отримала перші СЕ-сертифікати.

На жаль, в той час, коли ми всю свою увагу присвятили розвитку компанії, удосконаленню продукції та виводу її на європейський ринок, група жадібних невігласів вирішила заволодіти нашими здобутками та розпочати злочинно паразитувати на налагодженому бізнесі.

Як Вам відомо, 11 травня 2017 року ТОВ «ІВК «Рамінтек» було захоплене групою рейдерів, очолюваною звільненим директором. Відразу почалося беззастережне розкрадання активів ТОВ «ІВК «Рамінтек», руйнування організаційної структури компанії, знищення добре функціонуючої системи якості EN ISO 13485, розвал інфраструктури. З компанії звільнилися провідні спеціалісти, які стояли у її першоджерел, повністю перестав функціонувати відділ контролю якості. В захопленій компанії розпочався повний безлад.

З приводу злочинної діяльності рейдерів Головним слідчим управлінням Національної поліції України зараз розслідується кримінальна справа за ст. 206-2. (Протиправне заволодіння майном підприємства, установи, організації), ст. 190 (Шахрайство), ст. 358 (Підроблення документів). В провадженні господарських судів Києва та Київської області знаходиться кілька позовів щодо заволодіння майном ТОВ «ІВК «Рамінтек», незаконного використання зареєстрованої торгової марки «VITROTEST®», на все обладнання ТОВ «ІВК «Рамінтек», захоплене рейдерами, накладено арешт. Детальну інформацію Ви можете отримати з Єдиного державного реєстру судових рішень http://reyestr.court.gov.ua/Page/1 шляхом пошуку за контекстом – Рамінтек.

Дозвольте акцентувати Вашу увагу, що продукція ТОВ «ІВК «Рамінтек», до якої Ви звикли, не виробляється та не реалізується нашим підприємством жодному із наших клієнтів починаючи з 12 травня 2017 року. Те, що Ви зараз закуповуєте під торговими марками «Vitrotest» або «Vitro-test» є контрафактною продукцією. Це зроблено з метою введення в оману споживачів продукції ТОВ «ІВК «Рамінтек» та створення ілюзії, що купується та сама продукція. Упаковка наших тестів була скопійована, однак, ТОВ «ІВК «Рамінтек» не має жодного відношення до цієї продукції та не має жодного уявлення про те, що Вам відвантажують під виглядом наших діагностичних тестів.

Останнім часом ми отримуємо чимало рекламацій щодо якості продукції, відвантаженої рейдерами у літній період, однак, ще раз наголошуємо, що наша компанія ТОВ «ІВК «Рамінтек» не виробляла та не контролювала виробництво і зберігання тест-систем від 12 травня 2017 року. Дозвольте звернути Вашу увагу на те, що Ви несете повну відповідальність за результати досліджень, отримані у Вашій лабораторії.

ТОВ «ІВК «Рамінтек» офіційно попереджає – ми жодним чином не гарантуємо якість імуноферментних тест-наборів, під марками Vitrotest або Vitrо-Test, які присутні на даний час на медичному ринку України, та які Ви, можливо, використовуєте, для проведення досліджень.

Директор ТОВ «ІВК «Рамінтек» І.В.Ніколаєнко

27.10.2017